projekt: http://www.atcsites.com

Strona główna  ::   Aktualności  ::   Zarząd i członkowie  ::  Linki  ::   Kontakt

projekt: http://www.atcsites.com
projekt: http://www.atcsites.com

Menu główne 

Strona główna

Aktualności

Historia Koła

Zarząd i członkowie

Pomocne linki

Z życia Koła 

Rok 2004

Rok 2005

Rok 2006

Rok 2007

Rok 2008

Rok 2009

Rok 2010

Rok 2011

Rok 2012

Rok 2013

Rok 2014

Rok 2015

 
             Z ŻYCIA KOŁA:  ROK 2010Dzień Budowlańca 2010


  W dniu 24 września odbyły się coroczne obchody Dnia Budowlańca. Miejscem uroczystości, podobnie jak w 2007 r. był Dworek ''Stara Szkoła'' w Grocholicach. Spośród zaproszonych gości przybyli: członek zarządu naszego koncernu oraz dyrektor techniczny naszej elektrowni, przedstawiciele wielu firm związanych z budownictwem działające na terenie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów, przedstawiciele współpracujących kół ze stowarzyszenia SEP i SIMP oraz członkowie naszego koła. Część seminaryjna zawierała wystąpienia dwóch firm:
  - BIS plettac Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrzeszowie.
  - Belse Sp. z o.o. z Bielska Białej.
Firma BIS plettac znana jest w Elektrowni Bełchatów z kompleksowej obsługi w zakresie rusztowań, natomiast Belse z zastosowań technologii oraz kompozytów BELZONA® wraz ze wsparciem konsultantów technicznych. Linki do stron internetowych firm odpowiednio: http://plettac.pl i www.belse.com.pl
Dodatkowo kolega Grzegorz Jackowski przedstawił ciekawą prezentację z pobytu w delegacji do Niemiec na temat badania efektu tunelowego związanego z lokalizają i budową chłodni kominowej na bloku 858 MW. Referaty były bardzo ciekawe, co ważne, była możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy w ramach konkursów praktycznych (oczywiście na wesoło). W drugiej części organizatorzy, wspólnie z przedstawicielami firm: BIS plettac i Belse, przygotowali ciekawe konkursy. Jaki był ich przebieg oraz wyniki można sprawdzić w załączonej galerii zdjęć.

Galeria zdjęć:

Seminarium techniczne firmy MEGACHEMIE


  W dniu 27 pażdziernika odbyła się prezentacja firmy MEGACHEMIE Sp. z o.o. pt. ''Technologie budowy, naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych''
Program seminarium obejmował następujące zagadnienia:
- materiały do napraw betonu,
- wzmocnienie konstrukcji przy pomocy taśm i mat węglowych,
- zabezpieczenia antykorozyjne betonu,
- powłoki impregnujące i izolacyjne,
- systemy posadzek przemysłowych i nawierzchnie izolacyjne.
MEGACHEMIE Sp. z o.o. jest producentem szerokiej gamy materiałów i systemów dla budownictwa zarówno przemysłowego jak też sektora ogólnego. Produkcja oferowanych przez firmę wyrobów odbywa się w zakładach zlokalizowanych na terenie Polski.
Link do stron internetowej firmy: www.megachemie.com
Firmą MEGACHEMIE reprezentował Dyrektor Techniczny. Ciekawego wykładu wysłuchało wiele osób zajmujących się branżą budowlana z Elektrowni oraz innych firm zaproszonych przez nasze koło jako organizatora. Poniżej do obejrzenia kilka zdjęć w galerii.

Galeria zdjęć:

strony << 1 | 2 >>   

projekt: http://www.atcsites.com

Rok 2010

Spotkanie noworoczne

VI wyjazd techniczno-poznawczy - ZEW Rożnów

Dzień budowlańca 2010

Seminarium techniczne firmy MEGACHEMIE

Opracowanie i treść ©       Tu wpisz mail'a

Ostatnia aktualizacja 16.04.2013 r.